Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Kompletní dodávky a servis v plastikářském průmyslu

Zaměřujeme se na dodávky špičkových materiálů a výrobků pro plastikářský průmysl. Máme dlouholeté zkušenosti a kontakty nejen na českém plastikářském trhu.

Závěsné separátory s automatickým čištěním DND-AC

Závěsný separátor s automatickým čištěním DND-AC

Magnetické desky s automatickým čištěním jsou vhodné pro čištění materiálů s vysokým obsahem železných příměsí, které by ručně čistitelné magnetické desky velmi rychle zanesly.

Díky aplikaci tohoto separátoru nad dopravníkovým pásem je možno vytřídit ze zpracovávaných materiálů kovové magnetické kontaminanty a současně ochránit technologická zařízení před poškozením. Zachycené feromagnetické částice jsou kontinuálně vynášeny pomocí gumového pásu separátoru.

Důvody pro zakoupení závěsného separátoru značky SOLLAU

  • 1servis do dvou dnů
  • 2dvouletá garance na celé zařízení a desetiletá na samotný magnet (v případě, že se uzavře smlouva o servisu a jsou prováděny pravidelné servisní prohlídky)
  • 3signalizace stavu napnutí pásu
  • 4výkup použitých separátorů až za třetinu jejich původní ceny
  • 5ve schránce uvnitř separátoru se nacházejí i klíče pro sejmutí krytu a napnutí pásu

Náš tip: souběžná aplikace závěsného separátoru s magnetickým válcem

Pokud je třeba pročistit vyšší vrstvu materiálu, doporučujeme, aby se na příslušném pásovém dopravníku současně použila magnetická deska (která vytáhne feromagnetické částice z horní vrstvy) a magnetický válec (který odseparuje magnetické částice ze spodní vrstvy).-->
Nahoru