Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Kompletní dodávky a servis v plastikářském průmyslu

Zaměřujeme se na dodávky špičkových materiálů a výrobků pro plastikářský průmysl. Máme dlouholeté zkušenosti a kontakty nejen na českém plastikářském trhu.

NAŠE SLUŽBY
Nejlepší výrobky pro nejlepší plasty - nejlepší plasty pro nejlepší výrobky.

Pokud přepracováváme plastový materiál formou služby, kromě podrcení či pomletí dokážeme materiál i odprášit, zbavit nežádoucích kovových příměsí a relevantně zkontrolovat jeho kvalitu. Zdarma Vám poskytneme vzorky našich plastových materiálů k odzkoušení.

Široká nabídka materiálů pro plastikářskou výrobu

Vzhledem k našemu dlouholetému působení na trhu s plastovými materiály umíme nabídnout opravdu širokou škálu druhů materiálů, používaných při vstřikovací, vyfukovací nebo extruzní výrobě. Pokud hledáte kvalitně zpracovaný materiál pro vaši výrobu, obraťte se na nás s vaší poptávkou a přesvědčte se tak o kvalitě našich produktů a služeb.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY SOLLAU CZ

Kontrola kvality

Díky laboratornímu vybavení poskytujeme služby v oblasti laboratorních testů, kontroly a měření plastových primárních i druhotných materiálů.

Drcení

Zpracováváme plastové drtě, které je možno následně dle aplikace použít i jako plnohodnotnou náhradu primárního granulátu.

Odkovení

Nabízíme kvalitní odkovení magnetických i barevných kovů z Vašich drtí nebo regranulátů.

Odprášení

Při předrcení Vašich materiálů můžeme plastovou drť zbavit volných částic prachu a drť tedy nebude tak prašná, jako je tomu při běžném předrcení. Tuto službu lze nabídnout i samostatně.

Regranulace

Jsme schopni zajistit jak kompletní zpracování Vašeho odpadu od formy plastového odpadu do formy regranulátu, tak pouze přepracování Vaší drtě do formy regranulátu.

Nahoru