Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Kompletní dodávky a servis v plastikářském průmyslu

Zaměřujeme se na dodávky špičkových materiálů a výrobků pro plastikářský průmysl. Máme dlouholeté zkušenosti a kontakty nejen na českém plastikářském trhu.

Skříňové magnetické separátory MSS-MC

Magnetický separátor skříňový MSS-MC

Pomocí roštových separátorů MSS-MC se jednoduše odstraní ze zpracovávaného sypkého materiálu nežádoucí feromagnetické částice a současně se před poškozením ochrání drahé výrobní technologie.

Složení magnetického separátoru řady MSS-MC

Skříňový separátor se skládá z jednoho nebo dvou roštů (tvořených magnetickými jádry v ochranných nerezových pouzdrech). V případě separátoru se dvěma rošty, obsahuje horní rošt o jednu magnetickou trubici méně, tudíž nad mezerou mezi dvěma trubicemi dolního roštu se nachází magnetická trubice roštu horního. Díky tomuto uspořádání propadá čištěný materiál kaskádovitě napříč hustým sítem, přičemž extrémně silné pole neodymových magnetů zachytává na povrchu krycích trubic veškeré magnetické částice.

Možnosti připojení

V závislosti na potřebách klienta může být separátor dodán s různými typy přírub (standardně v průměrech 100, 150, 200, 250 a 300 mm, ale umíme separátor vyrobit i v jiných připojovacích rozměrech či s atypickými druhy připojení).

Povrchová úprava

  • pískované provedení (Ra 1,6 µm)
  • leštěné vnitřní části separátoru (Ra 0,14 µm)
  • kompletně leštěný separátor (Ra 0,14 µm)
Nahoru