Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Kompletní dodávky a servis v plastikářském průmyslu

Zaměřujeme se na dodávky špičkových materiálů a výrobků pro plastikářský průmysl. Máme dlouholeté zkušenosti a kontakty nejen na českém plastikářském trhu.

Přepravní technologie pro plastikářský průmysl

Potrubní systémy JACOB

Potrubní systémy JACOBKomponenty JACOB se dají využít k sestavení i těch nejsložitějších potrubních systémů.

  • Přes 8 000 standardizovaných dílů
  • Průměr od 60 do 1600 mm
  • Tloušťka stěn od 1 do 3 mm
  • Nerezová ocel
  • Měkká ocel s práškovým potahem nebo žárovým zinkováním

Cyklóny a protihluková potrubí

CyklónyVlastnosti: Cyklony jsou dostupné v rozměrech od 25,4 cm do 99,06 cm s okrajovým spojením a s rozměry od 111,76 cm do 229,87 cm s přivařenými přírubami. Tloušťka stěn 1,63 mm nebo 2,31 mm, různé typy povrchových úprav. Funkčnost cyklonů závisí na objemovém toku, tlakově ztrátě, množství materiálu a velikosti částic.

Tlumiče se dodávají v délkách 50,8 cm, 99,06 cm a 149,86 cm a v průměrech od 7,62 cm do 63,5 cm.  Tlumiče se vyrábějí z různých materiálů (dle potřeb klienta) a s tloušťkou stěn 2,31 mm.

Použití: Cyklony se používají pro získání cenných surovin nebo k odstranění nežádoucích pevných částic. Protihluková potrubí snižují hlučnost v potrubních systémech.

Dopravníkové systémy

Dopravníkové systémyVlastnosti: Rozměry, materiál pásu, pohonné jednotky, podstavce i nádstavbové prvky přesně odpovídají individuálním požadavkům konkrétního zákazníka a umožňují snadný servis a údržbu.

Dodáváme nejen malé pásové dopravníky, ale i multifunkční dopravníky a také magnetické pásové dopravníky.

Vibrační síta

Vlastnosti: Třídění materiálu probíhá na několika sítech, v porovnání s běžnými pružinovými třídiči jsou vibrační síta přesnější, méně hlučná a mají vyšší provozní kapacitu.

Použití: Třídění pevných látek na různé frakce, odprašování zpracovávaných materiálů.

Nahoru