Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Kompletní dodávky a servis v plastikářském průmyslu

Zaměřujeme se na dodávky špičkových materiálů a výrobků pro plastikářský průmysl. Máme dlouholeté zkušenosti a kontakty nejen na českém plastikářském trhu.

Kontrolní magnetické tyče MTV

Magnetické testovací tyče MTV

Magnetickou testovací tyč tvoří jádro ze silných neodymovými magnetů v nerezovém opláštění.

Výhody magnetických tyčí

Magnetické sběrací a testovací tyče se používají např. k odběru vzorků ze surovin, pro ověření účinnosti magnetické separace (před a po provedení separace), ke sběru železných špon a nečistot na těžko přístupných místech atd. Při použití kontrolních tyčí ve sběrných surovinách dochází ke snížení rizika podvodů (založených na bázi přimíchávání feromagnetických materiálů do vykupovaných drahých barevných kovů). Kontrolní magnetická tyč též umí odhalit jemné feromagnetické kontaminanty v plastových materiálech (drcené plasty, regranuláty apod.), a proto se používá i pro zjištění znečištění při přejímce a kontrole např. granulovaných a drcených plastů.

Způsob čištění

Díky výsuvné konstrukci je čištění velmi jednoduché. Vytažením madla se vysunout neodymová jádra z krycího vnějšího opláštění a železné kontaminanty, které byly zachyceny na povrchu krycí trubice, samovolně odpadnou.

Rozměry kontrolních tyčí

Magnetické testovací tyče dodáváme v délkách 400 a 1100 mm a v průměrech 25 a 32 mm, přičemž samotné magnetické jádro má vždy délku 160 mm.

Snadná objednávka v e-shopuNahoru