Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Kompletní dodávky a servis v plastikářském průmyslu

Zaměřujeme se na dodávky špičkových materiálů a výrobků pro plastikářský průmysl. Máme dlouholeté zkušenosti a kontakty nejen na českém plastikářském trhu.

Odprašovací zařízení OZ

Odprašovací zařízení OZ

Odlučovač prachu se používá k odstranění jemných prachových částic z plastových drtí. Plastový granulát nejprve propadá přes mechanické síto a poté je jeho proud rozdělován výškově regulovatelným rozrážecím kuželem. Nežádoucí prachové částice jsou z proudu materiálu kontinuálně odstraňovány pomocí bočního odsávání a čistý (odprášený) granulát propadá odprašovacím zařízením (např. do big bagu, transportních či skladovacích nádob apod.).

Výhody a použití odprašovacího zařízení OZ

Automatický prachový filtr OZ má řadu výhod: snadno a rychle se instaluje i přemísťuje (není nutno manipulovat např. s těžkým vstřikolisem), síla odsávání je jednoduše regulovatelná (dle potřeb klienta), celé zařízení je bezúdržbové s minimálními náklady na provoz, má velmi dobrý poměr cena/výkon, při používání OZ odpadá nutnost používání drahých a ekologicky problematických pevných filtrů. Odprašovací zařízení dokážeme vyrobit v rozměrech a výkonových parametrech přesně odpovídajícím potřebám konkrétního klienta. Odprášený plastový granulát nebo drť se poté zpracovává např. ve vstřikolisu.Nahoru