Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Kompletní dodávky a servis v plastikářském průmyslu

Zaměřujeme se na dodávky špičkových materiálů a výrobků pro plastikářský průmysl. Máme dlouholeté zkušenosti a kontakty nejen na českém plastikářském trhu.

Magnetické hvězdice SM

Magnet do násypky vstřikolisu – hvězdice

Magnetický separátor SM slouží ke snadném a rychlému zachycení železných kontaminantů z volně padajícího materiálu (plastový regranulát, drť atd.). Separátor se umísťuje např. do násypky vstřikolisu a brání proniknutí feromagnetických částic do šnekových dopravníků, trysek vstřikolisů atd. Díky aplikaci extrémně silných neodymových magnetů dokáže magnetická hvězdice zachytit i velmi jemné, slabě magnetické či paramagnetické částice.

Způsob čištění

Po vytažení separátoru z násypky se zachycené železné příměsi odstraní mechanicky nebo např. proudem stlačeného vzduchu.

Výhody

Mezi hlavní výhody tohoto separátoru patří velmi jednoduchá a univerzálně aplikovatelná konstrukce, velmi nízké pořizovací náklady a skladová disponibilita. Výrobek také umíme přizpůsobit individuálním potřebám klientů.

Snadná objednávka v e-shopuNahoru