Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Kompletní dodávky a servis v plastikářském průmyslu

Zaměřujeme se na dodávky špičkových materiálů a výrobků pro plastikářský průmysl. Máme dlouholeté zkušenosti a kontakty nejen na českém plastikářském trhu.

Technologie pro výrobu a zpracování plastů

Tavný a vzorkovací lisTavný a vzorkovací lis

Vlastnosti: Třídění materiálu probíhá na několika sítech, v porovnání s běžnými pružinovými třídiči jsou vibrační síta přesnější, méně hlučná a mají vyšší provozní kapacitu.

 

Kontrolní magnetická tyč MTVKontrolní magnetické tyče

Vlastnosti: velmi silná kontrolní magnetická tyč dokáže též detekovat přítomnost i nejdrobnějších magnetických příměsí v plastových materiálech (regranuláty, drtě), barevných kovech apod.

Použití: kontrolní magnetické tyče nacházejí uplatnění ve sběrném hospodářství, při recyklaci, v plastikářském průmyslu atd.

Rychloběžné mlýny VESPADrtiče, mlýny a přesýpací stanice

Klientům z oblasti plastikářského průmyslu dodáváme jak nové tak I použité pomaloběžné mlýny, drtiče, předdrtiče, pulverizátory, vibrační síta, přesýpací stanice a další technologie pro zpracování plastů.

Ventilátor k rychloběžnému mlýnu

Ventilátor k rychloběžnému mlýnuVentilátor k rychloběžnému mlýnu slouží k zajištění pneumatické přepravy pomletého plastového materiálu potrubním systémem. Ventilátor je konstruován pro připojení k potrubí DN 100, standardně ho zakončujeme rychlosponou JACOB. Ventilátor je možné, po povolení několika šroubů, snadno otevřít z venkovní strany a během velmi krátké doby vyčistit.

Nahoru